tira maize
tira maize

Pirmā bezglutēna kafejnīca Latvijā!

Esam neliela, bet mājīga kafejnīca Rīgā, Ģertrūdes ielā 60. Mūsu moto ir radīt produktu, kas ir tik pat garšīgs un vēl garšīgāks kā ierastie glutēnu saturošie. Visa mūsu produkcija tiek cepta uz vietas. Piedāvātais sortiments ir plašs: maize, siera kruasāni, saldi un sāļi pīrādziņi, picas, burgeri, pankūkas, dažādi cepumi, kēksiņi, plātsmaize, ruletes, dažādas kūciņas, kā piemēram, eklēri un vēja kūkas. Tas viss bez glutēna! Cepam arī tortes, bet tās ir iepriekš jāpasūta.

Mūsu sortiments ir plašs un katru dienu atnākot neieraudzīsiet visus produktus mūsu plauktos. Šī iemesla dēļ iesakām pasūtīt vai rezervēt! Arī smalkmaizītes.

Jā vēlies mājās pats izcept ko svaigu un gardu, piedāvājam iegādāties mīklas - rauga, smilšu, piparkūku.

Baudītājiem piedāvājam gardu kafiju un tēju ar dažādām bezglutēna smalkmaizītēm, kas tiek ceptas uz vietas. Steidzīgajiem tas viss tiek skaisti iesaiņots līdzņemšanai. Jaunums: piegādē uz mājām!

Papildus domājam arī par tiem, kuri uzturā nevar lietot pienu un olas.

Ražošanā izmantojam Schar un Doves farm miltus, kas ir sertificēti kā bezglutēna milti. Pārējām sastāvdaļām pieprasām no ražotāja apstiprinājumu par to, ka produkts nesatur glutēnu, lai mēs varētu sniegt garantiju Jums, ka mūsu produkts nesatur glutēnu!

Nāc ciemos un pārliecinies cik mums daudz gardas lietas! :)